Maltepe 1 Projesi

Projemiz Maltepe köprüsünden Atatürk Caddesi yönünde ilerledikten sonra Uzun Sokak'ta 430 m2 alan üzerine kurulu kat karşılığı anlaşmalı 6 katlı katta çift daire bulunan butik bir konut projesidir. İstanbulumuzun nezih semtlerinde sunduğumuz nezih yaşam alanlarımızdan biri olan proje büyük bir ilgiyle karşılanmış ve 2010 de yapımı tamamlanıp sahiplerine sunulmuştur.

Maltepe 2 Projesi

Projemiz 286 m2 alan üzerine kurulu kat karşılığı anlaşmalı bitişik nizam 5 katlı katta çift daire bulunan butik bir konut projesidir. İstanbulumuzun nezih semtlerinde sunduğumuz nezih yaşam alanlarımızdan biri olan proje büyük bir ilgiyle karşılanmış ve 2011'de yapımı tamamlanıp sahiplerine sunulmuştur.

Maltepe 3 Projesi

Projemiz Yeditepe Üniversitesinin altında ana cadde üzerinde 820 m2 alan üzerine kurulu kat karşılığı anlaşmalı 5 katlı katta çift daire bulunan butik bir konut projesidir. İstanbulumuzun nezih semtlerinde sunduğumuz nezih yaşam alanlarımızdan biri olan proje büyük bir ilgiyle karşilanmış ve 2011 de yapımı tamamlanıp sahiplerine sunulmuştur.

Maltepe 4 Projesi

Projemiz 340 m2 alan üzerine kurulu arsası satın alınarak yapılmış 4 katlı bütün bir ofis yaşam projesidir. İnsanın çalışma hayatından çıkıp ERENYAPI konutları dışında hiç bir konutta aynı huzuru bulamayacaği plaza projesidir.

İstanbulumuzun nezih semtlerinde sunduğumuz nezih yaşam alanlarımızdan biri olan proje büyük bir ilgiyle karşilanmiş ve 2012 de yapimi tamamlanip sahiplerine sunulmuştur.