Tarihçemiz

Şirketimiz, ÖMER EREN tarafından 1955 yılında kurulmuştur.1955 de Ömer Eren'in sektöre attığı sağlam temeller üzerine öncelikle sağlamlık, kalite ve uygun fiyat prensiplerine verdiği önemle günden güne gücüne güç katmaktadır. EREN İNŞAAT, yapıda en önemli unsurun "mutlu yuvalar inşaa etmek" olduğunu bilerek yarım asrı aşkın deneyimiyle bugün halen yeni cazibe alanları oluşturmaya devam etmektedir. Yaşanacak alanlar yaratmanın kendisine yüklediği sorumluluğun farkında olan EREN İNŞAAT, sadece inşa etmekle kalmayıp,en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sağlam, dayanıklı, kaliteli, modern yaşam alanları organize etmektedir.

İstanbul'un en önemli, en değerli semtlerinde bugüne kadar sayısız projeye imza atan firmamız, özellikle MODA, BAHARİYE, GÖZTEPE, ERENKÖY, SUADİYE semtlerinde başarılı projelere imzasını atmıştır. Dönem içinde toplu konut projelerine oluşan yönelimi öngörmüş olan EREN İNŞAAT, KARTAL- YAKACIK, BAYRAMOĞLU, GEBZE 'de merkez olarak gösterilen, imrenilen, bulunduğu bölgenin adresini tayin eden projeleri başarıyla tamamlamıştır.

EREN İNŞAAT, 3. neslinin de katılmasıyla geliştirdiği yenilikçi ve modern anlayışıyla, sektördeki eşsiz tecrübesi, her zaman müşterilerini merkez kabul eden anlayışı ve kalite politikasına verdiği önemle markasından büyük bir hayranlıkla bahsedilen sayısız kusursuz proje inşaa etmeyi taahhüt etmektedir.

Erenhan Eren