Şirketimiz, ÖMER EREN tarafından 1955 yılında kurulmuştur.1955 de Ömer Eren'in sektöre attığı sağlam temeller üzerine öncelikle sağlamlık, kalite ve uygun fiyat prensiplerine verdiği önemle günden güne gücüne güç katmaktadır. EREN İNŞAAT, yapıda en önemli unsurun "mutlu yuvalar inşaa etmek" olduğunu bilerek yarım asrı aşkın deneyimiyle bugün halen yeni cazibe alanları oluşturmaya devam etmektedir. Yaşanacak alanlar yaratmanın kendisine yüklediği sorumluluğun farkında olan EREN İNŞAAT, sadece inşa etmekle kalmayıp,en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sağlam, dayanıklı, kaliteli, modern yaşam alanları organize etmektedir.

İstanbul'un en önemli, en değerli semtlerinde bugüne kadar sayısız projeye imza atan firmamız, özellikle MODA, BAHARİYE, GÖZTEPE, ERENKÖY, SUADİYE semtlerinde başarılı projelere imzasını atmıştır. Dönem içinde toplu konut projelerine oluşan yönelimi öngörmüş olan EREN İNŞAAT, KARTAL- YAKACIK, BAYRAMOĞLU, GEBZE 'de merkez olarak gösterilen, imrenilen, bulunduğu bölgenin adresini tayin eden projeleri başarıyla tamamlamıştır.

EREN İNŞAAT, 3. neslinin de katılmasıyla geliştirdiği yenilikçi ve modern anlayışıyla, sektördeki eşsiz tecrübesi, her zaman müşterilerini merkez kabul eden anlayışı ve kalite politikasına verdiği önemle markasından büyük bir hayranlıkla bahsedilen sayısız kusursuz proje inşaa etmeyi taahhüt etmektedir.

Erenhan Eren

Her zaman yoğun ilgiyle karşılaşan projelere imza atan, EREN İNŞAAT, 1999 depreminden önce de sonra da ürettiği bütün konutlarda sağlamlığı ön plana koyup, öncelikle "sağlam yaşamlar inşaa etme" hedefine hep sadık kalmıştır. İnşaat sektörüne her zaman kaliteyi getirmiş olup , çok daha kalitelilerini yapmak için çalışmalarına devam etmektedir.Dolayısıyla Eren İnşaat;

  • sağlamlık
  • kalite
  • liderlik
  • yenilikçilik
  • insana ve çevreye saygı

değerlerine önem veren projeler organize etmektedir.

Eren İnşaat, kalite anlayışını,Türkiye'nin bütün bölgelerinde yeni hayatlar inşaa ederek, yarattığı yaşam alanlarıyla tüm ülkenin alt ve üst yapı gelişimine olan katkısını maksimize etmeyi hedeflemektedir.

Kurumsal itibarımızı; yeniliklere açık, modern ve kalıcı kalite anlayışımızla güçlendirmek ve sektöre yön veren öncü firmaların arasındaki yerimizi pekiştirmek.

Yenilikçi, insan mutluluğunu esas alan, modern, nitelikli, güvenli alanlarla yaşam kalitesini arttırmak.